Ігровий набір верстат з інструментами, 43х25х53,5 см, 008-202

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат з інструментами — це захоплива іграшка для маленьких майстрів, які люблять творити власними руками. Набір містить 41 елемент, серед яких ви знайдете різноманітні інструменти та деталі для «ремонту». Шуруповерт автоматично обертається, змінює напрям руху й робить гру максимально реалістичною. Іграшка сприяє розвитку координації, логіки, моторики та кмітливості дитини.
Особливості:
- всього в наборі 41 елемент;
- верстат з колесами;
- розмір зібраного верстата: 43х25х53,5 см;
- шуруповерт автоматично обертається;
- можна змінювати напрямок обертів;
- шуруповерт працює від 2-х батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
- в наборі: пилка, викрутки, штангенциркуль, молоток, гайковий ключ, болти, гайки тощо;
- виконано з пластику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Висота | 820 мм |
- Ціна: 1 220 ₴

