Велосипед триколісний з батьківською ручкою EL CAMINO VECTOR Medium Gray, поворотне сидіння, складається, ME 1162

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал рами: сталь.
Колеса: PU, на підшипниках, 26/23 см, ширина шасі задніх коліс 48,5 см, колеса швидкознімні, педалі знімні
тканина: одинарна, щільна, водовідштовхувальне просоченняr> Капюшон: глибокий, регулюється за допомогою застібки-блискавки, оглядове вікно
Ігрова панель: світло
Стать: Універсальна
Вік: від 1 до 5 років
Багажний кошик: передня – пластик (знімна), задня – пластикова кришка + тканина, знімна
Бренд: El Camino
Категорія: прогулянковий 3 колеса
Рекомендоване навантаження: до 25 кг
Захист: 5-ти точкові ремені безпеки, ремінь-захист від сповзання, знімний бампер, що відкривається.
Сидіння: поворот на 360 градусів, висувається частина збільшення спального місця з тканинної накладкою.
Спинка: 3 положення, регулюється натискання кнопки
Батьківська ручка: телескопічна, знімна, оббивка з екошкіри, висота від 79 до 105 см
Підніжка: складана
Гальмо: заднє, ножне 2 шт
У комплекті: дощовик, підсклянник, рюкзак для дрібниць;
Розмір велосипеда: 118 x 485x110 см;
Розмір спального місця: довжина 75 см (88 см з підніжкою)/ширина 32 см/глибина сидіння 25 см;
Вага нетто: 10,9 кг;
Вага брутто: 11,9 кг;
Розмір коробки: 61 x 32 x 41 см;
Колеса: PU, на підшипниках, 26/23 см, ширина шасі задніх коліс 48,5 см, колеса швидкознімні, педалі знімні
тканина: одинарна, щільна, водовідштовхувальне просоченняr> Капюшон: глибокий, регулюється за допомогою застібки-блискавки, оглядове вікно
Ігрова панель: світло
Стать: Універсальна
Вік: від 1 до 5 років
Багажний кошик: передня – пластик (знімна), задня – пластикова кришка + тканина, знімна
Бренд: El Camino
Категорія: прогулянковий 3 колеса
Рекомендоване навантаження: до 25 кг
Захист: 5-ти точкові ремені безпеки, ремінь-захист від сповзання, знімний бампер, що відкривається.
Сидіння: поворот на 360 градусів, висувається частина збільшення спального місця з тканинної накладкою.
Спинка: 3 положення, регулюється натискання кнопки
Батьківська ручка: телескопічна, знімна, оббивка з екошкіри, висота від 79 до 105 см
Підніжка: складана
Гальмо: заднє, ножне 2 шт
У комплекті: дощовик, підсклянник, рюкзак для дрібниць;
Розмір велосипеда: 118 x 485x110 см;
Розмір спального місця: довжина 75 см (88 см з підніжкою)/ширина 32 см/глибина сидіння 25 см;
Вага нетто: 10,9 кг;
Вага брутто: 11,9 кг;
Розмір коробки: 61 x 32 x 41 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Колір | Сірий |
| Вага | 10 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Педали | Платформні |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Ні |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Музична іграшка на кермі | Так |
- Ціна: 5 315 ₴

