Жіноча сумка Gucci, коричнева, 22*17*7см., 931627

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна сумка Gucci.
Матеріал-штучна шкіра, підкладка-велюр, фурнітура - метал. У комплекті довгий ременець.
Всередині сумки три відділення, є бокова кишеня на змійці з логотипом.
З пакування фірмова коробка пильник та документи
Виробник-фабричний Китай
22х17х7см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 250 ₴






