Жіноча сумка Louis Vuitton Metis, коричнева з логотипами, 20*15*9см., 931625

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна сумка Louis Vuitton. Матеріал-канва, підкладка-текстиль, фурнітура - метал. У комплекті довгий ременець.
Виробник-Китай, люкс якість.
20*15*9см
Фірмове пакування придбається окремо
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Канва |
| Колір | Коричневий |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴








