Надувне крісло - трансформер, розкладається, 117х224х66 см, сіре, Intex 66551 NP

Надувне крісло Intex 66551 NP призначене для відпочинку у будь-якому місці вашого будинку. Зручно розташувавшись у кріслі, можна дивитися телевізор, читати книгу або просто присісти в м'яке бархатне крісло і відпочити.
Крісло-трансформер розкладається у ліжко для сну.
Крісло виконане з високоякісного вінілу товщиною 0.52 мм та товщиною флокованого покриття 0.38 мм. Це робить його легким та міцним.
Флоковане покриття крісла запобігає зісковзуванню з нього ліжка та створює максимальний комфорт під час його використання.
Клапан 2-в-1 служить для швидкого накачування та скачування за допомогою механічного або електричного насосу.
Розміри у складеному вигляді: 100 х 117 х 86 см.
Розміри у розкладеному вигляді: 224 х 117 х 66 см.
Максимальне навантаження: 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Надувне крісло |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2240 мм |
| Ширина | 1170 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 4.95 кг |
- Ціна: 2 016 ₴

