Дитячий надувний ігровий центр "Парк динозаврів", 201x201x36см, 410л., Intex 56132 NP

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Матеріал - вініл 0.36 мм.
Розмір - 201х201х36 см.
Товщина матеріалу - 0.36 мм.
Об'єм води - 410 л.
Вага - 10 кг.
Вік - від 2 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Вініл |
| Довжина | 201 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Висота | 36 мм |
| Вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Вид | Ігровий центр |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 371 ₴

