Дитячий надувний ігровий центр Тропічний острів", 102x86 см, 45л ., Intex 58417 NP

У спеку будь-який малюк прагне поплескатися у воді. Щоб батьки змогли здійснити це бажання, пропонується надувний дитячий басейн "Тропічний острів". Він має тематичний дизайн з пальмами та звірами, який приверне увагу малюка та басейн перетвориться на улюблене місце ігор, а його особливе забарвлення одразу викликає захоплення у дитини. Такий надувний басейн обов'язково стане окрасою будь-якої території.
Завдяки унікальному оформленню басейн буде ще й гідним захистом для малюка від променів сонця.
Для зручності дана модель йде з надувним дном і дитині було м'яко і тепло сидіти. Дитячий басейн виготовлений із якісного вінілу. Даний варіант басейну легко використовується вдома як манеж.
Характеристики:
Тип - надувний.
Розміри - 102х102х86 см.
Матеріал - вініл 0.25 мм.
Місткість - 45 л.
Вага - 1.2 кг.
Вік - від 1 до 3 років.
Пакування - коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Вініл |
| Діаметр | 102 мм |
| Висота | 86 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Стан | Новий |
| Вид | Ігровий центр |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 888 ₴

