Дитячий надувний басейн "Пальма", 173*104 см, 166л., Intex 56463 NP

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Познайомте свого малюка із водними розвагами за допомогою дитячого басейну від Intex
Діаметр 173 см
Висота 10 см
Фактична висота 104 см
Об`єм басейну (при заповненні 80%) 166 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Вініл |
| Колір | Блакитний |
| Діаметр | 173 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 450 |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 777 ₴

