Каркасний прямокутний басейн 400 x 200 x 122 см, 8418л., фільтр-насос 2006л/год, Intex 26770

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри: 400 × 200 × 122 см
Об’єм (90% наповнення): 8418 л
Форма: прямокутна
Фільтр-насос: картриджний, 2006 л/год
Тип картриджа: A
Матеріал чаші: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ
Товщина матеріалу: стінки — 0,42 мм, дно — 0,25 мм
Зовнішній колір чаші: сірий
Внутрішнє покриття: мозаїчний принт
Каркас: оцинковані сталеві труби
Упаковка: картонна коробка
Розміри упаковки: 66,4 × 55,2 × 137,8 см
Вага в упаковці: 99,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 8418 л |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 99 кг |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
- Ціна: 28 292 ₴

