Дитячий надувний ігровий центр "Дінопарк" з гіркою та фонтаном, 201*157*69см, Intex 56139 NP

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
56139
ІГРОВИЙ ЦЕНТР ДИНО ПАРК
• 2,01 м x 1,57 м x 69 см у надутому стані.• Вбудований розпилювач кріпиться до садового шлангу
• У комплекті водна гірка, гра з киданням м`ячів у кільце динозавра.
• Килимок для м`якої посадки з гірки.
• Висота стінки 13 см, об`єм води 159 л.
• Зливна пробка
МАКСИМАЛЬНА ДОПУСТИМА ВАГА 54 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 159 л |
| Довжина | 201 см |
| Ширина | 157 см |
| Висота | 69 см |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 2 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
- Ціна: 2 088 ₴

