Інтерактивний ігровий Мультикуб 7502

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний ігровий Мультикуб Розумняга 7502>
Логіка для малюків Багатофункціональна дитяча гра від фірми Play Smart є музичним кубом для дітей від півроку і старше, т.к. він покликаний не тільки розважати малюків, а й навчати їх, розвивати моторику, слухові та дотичні навички дитини.
Розглянемо основні функції ігрового центру Умняга Чарівний куб: - весела музика; - пісеньки музичних інструментів російською з дуже чіткою дикцією; - геометричні фігури; - кнопка-барабан у верхній частині куба блимає і звучить при натисканні - веселі кульки та брязкальця; - зеркальце-крутилка; - молоточок, що підкидає кулька у прозорій трубці;
Для роботи потрібні 3 батарейки АА (у комплекті). Розмір куба 17*17*17 см, а в упаковці 23*18*19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізікуб |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 170 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 041 ₴


