Каркасний круглий басейн 427*107 см, 12706л., насос-фільтр 3785 л/год, драбина, підстилка, тент, Intex 26720 NP

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр – 427 см, висота – 107 см.
Висота сходів – 107 см.
Каркас – оцинковані сталеві труби.
Насос-фільтр картриджний – 3785 л/година.
Об'єм води – 12706 л.
Підстилка – передбачена.
Зливний клапан – передбачений.
Форма – кругла.
Вага – 61,1 кг.
Материал – трехслойный ПВХ: два слоя ПВХ и слой стекловолоконной сетки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 12706 л |
| Діаметр | 427 см |
| Висота | 107 см |
| Вага | 62 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
- Ціна: 16 046 ₴

