Каркасний басейн 220*150*60см, 1662л., Intex 28266 NP

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн чудово підходить для літнього сімейного проведення часу. Займаючи небагато місця, компактний обсяг виробу дозволяє купатися трьом людям одночасно, включаючи дітей від п`яти років.
Простота конструкції сприяє самостійній установці басейну. Стійкість забезпечується міцним металокаркас. Матеріал Тканини басейну-з трьох шарів (два шари вінілу і третій зовнішній – поліестер), застосовуваний для виготовлення стінок виробу, гарантує максимальну довговічність.
Легко змінити воду дозволяє наявність спеціального зливного отвору-досить тільки приєднати садовий шланг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 1662 л |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 892 ₴

