Надувний матрац для плавання, 3 кольори, 188*71см, Intex 58890

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні характеристики товару: | |
| Довжина | 188 см |
| Ширина | 71 см |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | не передбачена |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал | високоякісний ПВХ, товщина 0,28 мм |
| В наборі | рем комплект |
| Виробник | Intex |
| Серія | Floating Comfort Lounge |
| Країна - виробник | Китай |
| Тип | надувний пляжний матрац |
| Товщина матеріалу | 0,28 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Колір | 3 кольори |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Тип | Надувне крісло |
| Матеріал | ПВХ |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 669 ₴

