Дитячий надувний ігровий центр "Дінопарк" з гіркою та фонтаном, 191*152*58см, Intex 57166

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий центр сподобається Вашому малюку, він принесе величезне задоволення і дітям і дорослим!
Вік: від 3 років.
Характеристики надувного ігрового центру
габарити 191 х 152 х 58 см із гіркою
гірка,
душ,
іграшка,
підстилка,
Об'єм 143л,
Навантаження до 54 кг
зливний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 143 л |
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 58 см |
| Вага | 3.1 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 2 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
- Ціна: 1 516 ₴




