Каркасний круглий басейн, картріджний фільтр-насос 3785 л/год, драбина, підстилка, тент, 457*122см, 16805л, Intex 26726 NP

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Діаметр – 457 см, висота – 122 см.
Висота сходів – 122 см.
Каркас – оцинковані сталеві труби.
Насос-фільтр картриджний – 3785 л/год.
Об'єм води - 16805 л.
Підстилка – передбачена.
Зливний клапан – передбачений.
Форма – кругла.
Вага – 70 кг.
Матеріал - тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скловолоконної сітки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 16805 л |
| Діаметр | 457 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 70 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
- Ціна: 19 662 ₴


