Велосипед триколісний із батьківською ручкою TILLY CAYMAN T-381/7, з пультом, посиленою рамою, червоний льон

Велосипед триколісний TILLY CAYMAN T-381/7лен, з пультом та посиленою рамою – це стильна та яскрава модель, яка має комфортну та функціональну конструкцію, велосипед має знімну батьківську ручку управління, з її допомогою мама зможе катати малюка доти, доки він не підросте. Велосипед триколісний T-381/7 має міцну сталеву раму, тканину з льону, поворотне сидіння, обладнане регульованою спинкою, дана модель забезпечена надувними гумовими колесами, що забезпечують комфортну прогулянку по будь-якому покриттю. Дитячий велосипед T-381/7 оснащений регульованим капюшоном, а також складною підніжкою, для покупок передбачений кошик, спереду на кермі встановлена стильна фара, що зробить прогулянку ще цікавішою.
Тканина – льон
Додаткові труби для підвищення надійності рами.
Стильний дизайн
Надувні гумові колеса
Діаметр переднього колеса – 12", діаметр заднього колеса – 10"
Фіксатор обертання переднього колеса
Батьківська ручка управління (знімна)
Висота ручки регулюється - 2 положення
Знімний капюшон, регулюється нахил
Світловідбиваючі смуги на капюшоні.
Фари, що світяться
Пульт із звуковими ефектами
Комфортне сидіння зі спинкою та м'якою тканинною вкладишем.
Сидіння повертається на 360 градусів.
Нахил спинки регулюється - 3 положення
Страхувальний бампер
2 великі підніжки
П'ятиточковий ремінь безпеки
Багажний кошик для речей
Максимальне навантаження – 25 кг
Вага велосипеда: 14 кг
Розміри: довжина – 100 см, ширина – 50 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly Trike |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Колір | Червоний |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Педали | Платформні |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Ні |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Музична іграшка на кермі | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 5 249 ₴

