Каркасний басейн Prism Frame Pool, картриджний фільтр-насос 1250 л/год, 6503л, 366*76 см, Intex 26712 NP

Басейн легко та швидко встановлюється (збирання займає приблизно 30 хв з 2-3 людьми).
Завдяки міцному металевому каркасу (оцинковані сталеві труби з порошковим покриттям), забезпечується постійна форма та витримуються великі навантаження басейну. Переріз стійок басейну тепер овальне — це забезпечує ще більшу міцність. Удосконалена технологія порошкового фарбування металіксеських деталей гарантує триваліший захист від корозії.
Для більшої міцності басейну Intex 26712 стінки зроблені з трьох окремих шарів: два шари щільного вінілу, стійкого до ударів, розтягування і сонячного світла, й один зі щільного поліестеру.
Виріб має такі характеристики:
· діаметр - 366 см
· висота - 76 см
· об'єм , л - 6503
· продуктивність, л/год – 1250
· вага – 20,4 кг.
· товщина стінок - 0,50 мм
· товщина дна – 0,32 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 6503 л |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 24.9 кг |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
- Ціна: 7 110 ₴





