Каркасний басейн Prism Frame Pool 366*76см, 6503л, Intex 26710 NP

Басейн Intex 26710 легко та швидко встановлюється (збирання займає не більш ніж годину).
Завдяки міцному металевому каркасу забезпечується постійна форма та витримують великі навантаження басейну. Переріз стійок басейну тепер овальне — це забезпечує ще більшу міцність. Удосконалена технологія порошкового фарбування металіксеських деталей гарантує триваліший захист від корозії.
Запатентована технологія SUPER-TOUGH забезпечує надійність і довговічність басейну.
Для більшої міцності басейну Intex 26710 стінки зроблені з трьох окремих шарів: два шари щільного вінілу, стійкого до ударів, розтягування і сонячного світла, й один зі щільного поліестеру.
Басейн дає змогу під'єднати фільтувальний насос, що купується окремо. Для цього він обладнаний 2 клапанами.
Характеристики басейну Intex 26710:
- Діаметр: 366 см
- Висота: 76 см.
- Матеріал: 3-шаровий: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ
- Об'єм: 6 503 л.
- Вага в упаковці:19.6 кг
- Розмір упаковки: 87.6 х 31.8 х 29.8
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 6503 л |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 19.6 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 678 ₴





