Каркасний басейн, фільтр-насос 2006 л/год, картридж типа А, 366*76 см., Intex 28212 NP

Каркасний басейн Intex 28212 має круглу форму, виконаний із тришарового ПВХ, середній шар складає скловолоконна сітка. Зсередини каркасний басейн виконаний у вигляді імітації мозаїки. Всі основні деталі виконані з високоякісного пластику та металу, оброблені протикорозійними засобами.
Основні параметри:
об'єм чаші – 6503 л
вага -25,6 кг
діаметр – 366 см
висота -76 см
товщина стінок – 0,55 мм
товщина дна – 0,32 мм.
Ця модель має додаткові аксесуари. У комплект входить: насос, фільтр-картридж для очищення. Басейн має зливальний клапан, до якого приєднується садовий шланг.
Басейн чудово підійде для відпочинку великої родини. Крім того, на його установку потрібно зовсім небагато часу, в експлуатації він простий і зручний, а використовуючи сучасні системи очищення води, басейн достатньо наповнювати один раз на місяць.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 6503 л |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 28 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 932 ₴



