Каркасний басейн, фільтр 1250 л/год, картридж типа Н, 305*76 см, Intex 28208 NP

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр – 305 см.
Висота – 76 см.
Каркас – оцинковані сталеві труби.
Насос-фільтр картриджний – 1250 л/год.
Об'єм води - 4485 л.
Зливний клапан – є.
Форма – кругла.
Вага – 19,7 кг
Матеріал - тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скловолоконної сітки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 4485 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 17.4 кг |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
- Ціна: 5 854 ₴




