Каркасний басейн, 305*76 см., Intex 28206

Приємного синього кольору, три метри в діаметрі. Досить просторий, зможуть купатися не тільки діти.
Каркас зі сталевих оцинкованих труб, надає необхідну жорсткість і стійкість конструкції, він витримає чималий тиск води.
Особлива технологія виготовлення стінок: два шари вінілу та шар спеціальної скловолоконної сітки для особливої міцності.
Не вимогливий до основи для встановлення, досить розчистити рівний майданчик за розміром дна чаші. Зібрати можна хвилин за тридцять, а потім насолоджуватися прохолодною свіжістю води. Ціна доступна для такої надійної речі, яка за умови правильного використання тішитиме роки.
Розмір 305 х 76 см, стійки не потребують додаткового місця.
Час монтажу 30-60 хвилин (2-3 особи).
Антикорозійне покриття — максимальний захист від іржі та корозії
- каркас: оцинковані сталеві труби
- порошкове покриття: подвійний захист (всередині та зовні)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 4485 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 17.4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 827 ₴



