Самокат 5 в 1 Galaktika GS-0079, сидіння, батьківська ручка, кошик, колеса, що світяться

Ця модель самоката призначена для дітей віком від 1 до 6 років. Самокат оснащений захисним бампером, зручним сидінням, батьківською ручкою. Малі діти почуватимуться зручно, коли сидітимуть на сидінні, а старші діти сидітимуть на ногах, бампери та батьківську ручку можна буде зняти, і дитина сама буде їхати на самокаті. Руль контролюється у трьох місцях (максимальна висота від землі 78 см), його прикрашають кумедні фігурки тварин. Висота батьківської ручки також регулюється максимально - 80 см. Сидіння встановлюється під зростанням дитини, у 3-х положеннях.
Матеріал руля та батьківська ручка — алюміній, сидіння, спинка, бампер та інші деталі зроблені з міцного пластику, колеса — поліуретан. Ця модель самоката є дуже комфортною і безпечною для батьків та дітей.
Особливості:
- Алюмінієвий Т-подібний кермо;
- Регулювання висоти руля в 3 позиції з затиском (максимальна висота руля від підлоги 78 см);
- Ручки виготовлені з якісної гуми з рельєфним орнаментом;
- Нахилний поворот руля, дуже м'який;
- Батьківська ручка, що регулюється трьома положеннями за висотою (максимальна висота від підлоги 80 см);
- Сіденьє встановлюється у три стани під ростом дитини (максимальна висота від підлоги до сидіння - 30 сантиметрів, і 26 від підножки);
- Сидіння, спинка, бампер і батьківська ручка — це зйомки, виготовлені з високопропорційного пластику.
- Ніжний гальм (step-on-brake), розташований над заднім колесом;
- Колеса з поліуретану (PU), світяться в темряві під час швидкої їзди, ширина коліс - 5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Тип | Трансформер |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 3.2 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Стать | Унісекс |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Максимальна вага | 25 кг |
- Ціна: 2 410 ₴






