Дитячий надувний ігровий центр "Веселка", 297*193*135см, Intex 57453 NP

Ігровий центр 57453 "Радуга", 297-193-135см, 201л, зливний клапан, ремкомплект, в коробці 51-40,5-14см.
Надувний дитячий ігровий центр - басейн "Райдуга" (Intex 57453) - це справжній "міні - аквапарк" у вас на подвір'ї. Ігровий центр складається з двох басейнів, водяної гірки, ігрової дуги з кільцями та розбризкувача води. В жарку погоду підключіть розбризкувач до водопровідного шлангу або водяного насоса та отримайте справжню свіжість водоспаду! У комплекті з ігровим центром є пластикові м'ячики та надувні кільця для кумедних дитячих ігор, які дадуть неймовірний простір дитячій фантазії.
Ігровий центр виготовлений з міцного вінілу яскравих окрасів, що забезпечить вашим дітям безпечні та веселі ігри.
Характеристики ігрового центру:
Довжина: 193 см, ширина: 297 см, висота: 135 див.
Місткість: 477 л. при заповненні 80%.
Насос: виходить окремо.
Вес у упаковці: 6 кг.
Розмір упаковки: 49 х 15 х 42
Рекомендований вік: від 2 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Вініл |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 477 |
- Ціна: 2 765 ₴




