Дитячий надувний ігровий центр "Пригоди у джунглях", 257*216*84см, Intex 57161 NP

Ігровий центр 57161 NP "Пригоди в джунглях", від 3 років, гірка, гра в кільця та кульки, розмір 257х216х84см
Дитячий ігровий центр "Пригоди в джунглях" (Intex 57161) - яскравий, багатофункціональний, сподобається Вам та Вашій дитині. У ньому можна покататися на гірці, пожартувати у воді, вистрибуючи з маленького басейну в глибший. А безліч фонтанчиків порадують дітей і приємно освіжать у спекотну, літню погоду.
Є водосток, що запобігає переливу басейну. Фонтанчики підключаються до садового шланга. Для зливу є зливальний клапан.
У комплекті ігрового центру: 2 басейни (всередині великого – маленький), надувна гірка – улюблена забава всіх малюків, надувний кільцекид (1 кільце), міні гра з кульками, надувні тварини: мавпа, крокодил, бегемот та фламінго, ремкомплект.
Характеристики:
Матеріал: високоякісний вініл, завтовшки - 0.30 мм.
Розміри ігрового центру: 257 х 216 х 84 см.
Висота бортів: 23 см.
Висота гірки: 79 см.
Великий басейн: 493 л води, висота 20 см із клапаном контролю об'єму води.
Невеликий: 57 л води, висота 11 см (при заповненості 80%).
Дно: ненадувне.
Розмір упаковки: 39 х 40,5 х 14 см.
Рекомендований вік: від 2 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 493 л |
| Довжина | 257 см |
| Ширина | 216 см |
| Висота | 84 см |
| Вага | 6.85 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 959 ₴



