Дитячий надувний ігровий центр "Карамель" , 295*191*130см, Intex 57149 NP

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий центр 57149 NP "Карамель" розмір 295х191х130см, від 3-х років
Дитячий ігровий центр "Карамель" (Intex 57149) з гіркою, кульками та фонтанчиком.
Ігровий центр складається з двох невеликих басейнів глибиною 14 см. Перший вміщує 206 л, другий - 168 л. У комплекті до нього йдуть 2 надувні окремі льодяники і 6 м'ячиків, якими можна грати і поза надувним центром. До нього можна підключити садовий шланг, щоб працювали розбризкувачі. Швидко злиту воду допоможе зливальний клапан.
Характеристики:
Максимальне навантаження: 81 кг
Матеріал:вініл (ПВХ)
Товщина матеріалу: 0.30 мм
Дно: ненадувне
Розмір (ш/в/д): 191 130 295 см.
Висота бортів: 14 см
Об'єм води: 206 л
Вага: 6,9 кг
Розмір упаковки: 40 х 48 х 15 см.
Рекомендований вік: від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 2950 мм |
| Висота | 1910 мм |
| Вага | 6.9 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Вініл |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 3 124 ₴



