Надувний диван - трансформер, 203*224*66см, сірий, Intex 66552

Велюр диван 66552 в розкладеному вигляді 203-224-66см, підсклянник, в коробці
Надувний диван Intex виготовлений з м'якого і легкого у догляді матеріалу. З цим диваном ви можете швидко створити не тільки зручне сидіння, але і місце для сну, оскільки його можна розкладати. Він ідеально підходить для кемпінгу, а також вдома, якщо у вас багато гостей. Крім того, у цієї моделі є два отвори для напоїв, тому ви можете відразу ж. надувати звичайним двотактним насосом (ми пропонуємо насос окремо). Клапан служить як для надування, так і для випуску повітря.
Внутрішнє будівництво
Технологія (внутрішня система): технологія Wave Beam™: ПВХ одношаровий
Конструкція: поздовжня, вертикально-балкова конструкція «Wave Beam»
Максимальне навантаження: 200 кг
Щільність матеріалу: 0.53 мм
Покриття: флоковане
Товщина покриття: 0. 38
Комплектація
Насос тип: без насосу
Клапан: силіконовий клапан
Меблі (артикул): Intex 66552
Розміри:
Кількість місць: 2-х місний
Ширина: 224 см
Довжина: 203 см
Висота: 66 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Надувний диван |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2030 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 8.88 кг |
| Глибина | 2240 мм |
- Ціна: 3 023 ₴







