Дитячий надувний ігровий центр - батут замок, 175*175*135см, Intex 48259

Батут 48259, розмір 175-175-135 см
Надувний ігровий центр - батут Замок (Intex 48259) розроблений та виготовлений з використанням сучасних технологій та матеріалів та відповідає всім вимогам безпеки.
Конструкція ігрового надувного центру-батуту являє собою барвистий казковий замок із сторожовими вежами та надувними стінами. Розмірів надувного батуту буде достатньо для активних ігор 2 – 3 дітей віком від 3 до 6 років. Завдяки високим бортам, дитячі стрибки та ігри будуть абсолютно безпечними.
Нижня і верхня частини надувної подушки для стрибання виготовлені з особливо міцного вінілу та здатні витримувати навантаження до 55 кг.
Для надувного батута необхідно додатково придбати насос.
Характеристики батута наступні:
Довжина: 175 см,
Ширина: 175 см
Висота: 135 див.
Розмір упаковки: 45х40х18.
Вес із упаковкою: 12,2 кг
Ігровий центр Intex 48259 доставить величезне задоволення для будь-якої дитини!
Рекомендується для дітей від 3 років
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна вага | 55 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина | 1750 мм |
| Ширина | 1750 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 645 ₴



