Дитячий надувний басейн "Акваріум" 159*159*50см, Intex 57471

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
57471 басейн дитячий "Акваріум" 159*159*50см
Надувний дитячий басейн - "Акваріум" (Intex 57471) - це легкий, міцний, барвистий стильний і не дорогий басейн для сімейного відпочинку.
Дизайн басейну включає прозорі ділянки в надувних стінках, що створює цікавий ефект, що зачаровує.
Басейн Інтекс 57471 конструктивно складається із трьох незалежних надувних секцій, забезпечених подвійними клапанами.
Характеристики надувного дитячого басейну Intex 57471 - "Акваріум":
Матеріал: високоякісний вініл, товщиною - 0,30 мм.
Габарити розміри: 159 x 159 x 50 см.
Об'єм: 345 л при 80% наповнюваності.
Комплектується ремкомплектом.
Рекомендований вік: від 2 до 7 років.
Розмір упаковки: 31 х 35,5 х 9,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 345 л |
| Довжина | 159 см |
| Ширина | 159 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 3.8 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 272 ₴



