Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
48421 басейн овальний, 2 кільця, 86-64-23см
Дитячий басейн "Baby Bath Tube Set" Intex 48421 – це комфорт і безпека під час купання від народження! Цю незвичайну ванночку можна починати експлуатувати, як тільки дитина навчилася сидіти. Можна використовувати як басейн, а можна брати з собою в подорожі в якості портативної ванни. Вона м'яка і зручна. На дні передбачений зливний клапан. У складеному вигляді займає мало місця. Матеріал виготовлення - вініл. Надувне Дно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Овальна |
| Об`єм | 41.4 л |
| Висота | 23 см |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 64 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | блакитний+жовтий |
- Ціна: 500 ₴




