Дитячий надувний ігровий центр - батут замок "Playhouse" , 174*174*112см, Intex 48260

48260 батут-гральний центр 174*174*112см
Надувний ігровий центр-батут Intex Playhouse Jump-O-Lene виготовлений у вигляді барвистого казкового замку з надувними стовпами та входом, який можна закрити сіточкою. Ігровий центр призначений для активних ігор одного чи двох дітей. Батут є надувною конструкцією - м'якою і безпечною, завдяки високим бортам. Верхня та нижня частини подушки для стрибків виготовлені з особливо міцного вінілу та витримують навантаження до 55 кг. У замку "JUMP-O-LENE" дитина зможе вдосталь настрибатися і перекидатися, адже в ньому просто неможливо поранитися або вдаритися. Цей ігровий центр сподобається будь-якій дитині. Ігровий центр Intex 48260 рекомендується для дітей віком від 2 до 10 років.
Характеристики батута Intex 48260:
Розміри: 174х174 див.
Висота: 114 див.
Допустима вага: 55 кг (Ігровий центр одночасно вміщає 2-3 дитини.)
Розмір упаковки: 45х40х18.
Насос: придбається окремо.
Вага в упаковці 8.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальна вага | 55 кг |
| Довжина | 1740 мм |
| Ширина | 1740 мм |
| Висота | 1120 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Вініл |
- Ціна: 2 980 ₴



