1. Конструкція максимально спрощена. Система HIC.
Небагато про HIC-систему компресії трюкових самокатів: дана система компресії найчастіше використовується через свою легкість і надійність. До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується за рахунок болта, вкрученого в "якір" у вилці.
Компресія – це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
2. Рама даного самокату посилена та виконана з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видніються зварні шви.
3. Колеса моделі, як і належить трюковому самокату, маленькі в діаметрі (всього 11 см) з великою жорсткістю, виготовлені з PU. Алюмінієві диски.
4. Підшипник типу ABEC 7 робить самокат по-справжньому швидкісним та зручним для розгону при виконанні трюків.
5. Досить довгий вузький лист покритий спеціальною шкіркою, яка забезпечить найкраще зчеплення ноги райдера з нею.
6. Накладки на кермо, тобто грипси, у цього самокату виконані з міцного матеріалу, що не ковзає.
Матеріали:
Конструкція – 50% високоміцний алюміній, 50% сталь;
Колеса – 110 мм PU (поліуретан);
Диски коліс – високоміцний алюміній;
Ширина керма – 58 см;
Висота керма від підлоги – 85 см;
Ручки – гума.
Максимальне навантаження 100 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best Scooter |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Трюковый |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Высота рулевой стойки | 85 см |
| Цвет | Золотистый |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 998 ₴



