Велосипед детский трехколесный в виде байка, музыкальная фара, укр. озвучка, колеса EVA, Best Trike BS-69116

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики:
- металева рама;
- гумові гріпси на кермі;
- колеса виконані із спіненої гуми;
- пластмасові диски на підшипниках;
- музична фара на кермі зі світлом;
- озвучено українською мовою;
- великий зафіксований кошик на задній нижній частині велосипеда.
Розмір: 72 см 48 см 57 см;
Висота сидушки від підлоги – 30 см;
Задні колеса – 8’’;
Переднє колесо – 10’’.
Рекомендований зріст 75-100 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best Trike |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Возрастная группа | От 3 до 6 лет |
| Страна производитель | Китай |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 74 см |
| Ширина | 49 см |
| Высота | 62 см |
- Цена: 2 032 ₴



