Пенни борд Best Board, светящиеся колеса, 0990, черный.

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Скейт - Пенні борд 0990 світло, чорний.
Сучасні дитячі скейти, виконані з міцного пластику. Відрізняються легкою вагою, компактними розмірами і здатні набирати велику швидкість.
Колеса виконані з якісного поліуретану, що сприяє безшумному і м'якому ходу.
При русі колеса світяться яскравими різнобарвними вогниками.
На дошку нанесен ребристий рифлений візерунок, завдяки якому ніжки не будуть ковзати.
Витримує вагу до 70 кг.
Підвіска металева (алюміній). Використано підшипники ABEC -7.
Розмір скейта: 55-14,5 см., колесо 6см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Материал деки | Пластик |
| Максимальная нагрузка | 70 кг |
| Подшипник | ABEC-7 |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 55 см |
| Ширина | 15 см |
- Цена: 783 ₴

